Динамо удев'ятьох програло Вітебську, Хачеріді привіз пенальті

Мілевського замінили, Нойок отримав жовту, Хачеріді заробив вилучення

Несподіваною перемогою господарів завершився матч 5-го туру чемпіонату Білорусі між «Вітебськом» і брестським «Динамо». Господарі ні в чому не поступалися чинному чемпіону і до перерви двічі перевірили на міцність каркас воріт гостей.

А в другому таймі «дотиснули» іменитого суперника. Спершу за другу жовту картку був вилучений захисник «Динамо» Габі Кікі. Тренери змушені були знімати з гри Артема Мілевського, щоб зміцнити оборонні порядки. Але під завісу гри Євген Хачеріді сфолив у власному карному майданчику, не тільки заробивши пенальті, а й залишивши команду удев'ятьох. За суперечки з арбітром заробив «гірчичник» ще один український легіонер брестської команди, Олександр Нойок. А ось Йон Ніколеєску розвів воротаря і м'яч по кутах, реалізувавши пенальті - 1:0. Всі спроби гостей врятувати матч нічим не завершилися - ні часу, ні сил у них не залишалося.

«Вітебськ» наздогнав лідера турнірної таблиці, «Слуцьк», набравши 10 очок. 26 квітня команда їде в гості до «Іслочі». «Динамо» з 7-ма очками опустилося на 10-е місце, а 25-го числа прийме солігорський «Шахтар».