Контіолахті-2020. Херрманн виграла спринт, Валя Семеренко посіла 14 місце

Віта Семеренко замкнула топ-30

У п'ятницю, 13 березня, у фінському Контіолахті в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка.

Кращою серед українок стала Валя Семеренко, яка з одним промахом в пасиві зайняла 14 місце. Замкнула топ-30 її сестра Віта, якій довелося пробігти два кола штрафу. Анастасія Меркушина не закрила дві мішені на стрільбі стоячи і показала 32-й час на фініші.

Найгірше в команді Валерія Лєснікова стріляли Юлія Джима і Олена Підгрушна: вони допустили по три промахи і насилу кваліфікувалися в гонку переслідування, посівши місця в шостому десятку.

Переможний дубль оформили німкені Деніз Херрманн і Франциска Пройсс, які пробігли по 150 метрів штрафу, але показали відмінну швидкість на лижні. Замкнула трійку призерок норвежка Тіріл Екхофф, у неї в пасиві по одній незакритій мішені на обох рубежах.