ВІДЕО. Екс-гравець Шахтаря повторив досягнення Неймара і Жадсона

Луїс Адріано відзначився хет-триком у Кубку Лібертадорес

Колишній нападник «Шахтаря» Луїс Адріано став головним героєм матчу 2-го туру групового раунду Кубка Лібертадорес між бразильським «Палмейрасом» і парагвайським «Гуарані».

За 29 хвилин у другому таймі Луїс Адріано зумів оформити хет-трик, відзначившись голами на 53-й, 73-й і 82-й хвилинах матчу.

Він став третім бразильським гравцем в історії, який забивав при три м'ячі в Кубку Лібертадорес і Лізі чемпіонів. Раніше подібним досягненням відзначилися нападник «ПСЖ» Неймар і Жадсон, який також виступав в «Шахтарі».

У підсумку «Палмейрас» переміг опонента з рахунком 3:1. Нині бразильська команда з 6 очками очолює групу В, в якій крім зазначених колективів також грають аргентинський «Тігре» та болівійський «Болівар».