Нове-Мєсто-2020. Валя Семеренко посіла 12 місце в спринті

Перемогу в стартовій гонці сьомого етапу Кубка світу здобула німкеня Деніз Херрманн

У четвер, 5 березня, в чеському Нове-Мєсто в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка.

Незважаючи на відсутність уболівальників на трибунах у зв'язку з епідемією коронавірусу, майже всі біатлоністки помилялися на вогневих рубежах, і українки не стали винятком. Найкращою в команді Валерія Лєснікова стала Валя Семеренко, яка з одним промахом в пасиві зайняла 12 місце.

Також залишила незакритою одну мішень, з різницею лише в тому, що на стрільбі стоячи Анастасія Меркушина, яка стартувала під останнім номером. Вона зайняла 21 місце.

Юлія Джима і Віта Семеренко пробігли по два кола штрафу, але якщо першій вдалося набрати очки до загального заліку Кубка світу, то друга опинилася за межами топ-40. Як і Олена Підгрушна: три промахи відкинули капітана на 49 місце.

Виграла гонку німкеня Деніз Херрманн, срібну медаль завоювала француженка Анаїс Бескон, а Маркеті Давидовій з Чехії навіть один промах не завадив стати бронзовою призеркою.