Аталанта розгромила Лечче, Маліновський вийшов на заміну і забив гол

7 м'ячів побувало у воротах команди господарів поля

1 березня в черговому матчі Серії A «Аталанта» на виїзді розгромила «Лечче» (7:2). Сім м'ячів побувало у воротах господарів поля, які відповіли лише двома своїми голами. Хет-трік зробив Дуван Сапата.

Український півзахисник команди гостей Руслан Маліновський вийшов на заміну на 69-й хвилині і забив гол на 90+2 хвилині. У господарів поля українець Євген Шахов з'явився на полі на 63-й хвилині.

У таблиці чемпіонату Італії «Аталанта» займає 4 місце (48 очок), яке дає путівку в Лігу чемпіонів наступного сезону. Попереду йдуть: «Лаціо» (62), «Ювентус» (60), «Інтер» (54).

Серія A. 26-й тур

«Лечче» - «Аталанта» - 2:7

Голи: Донаті, 17, в свої ворота (0:1). Сапата, 22 (0:2). Сапонара, 29 (1:2). Донаті, 39 (2:2). Ілічич, 47 (2:3). Сапата, 54 (2:4). Сапата, 62 (2:5). Мюріель, 87 (2:6). Маліновський, 90+1 (2:7).

«Лечче»: Габріел, Россеттіні, Донаті, Кальдероні, Лучоні, Манкосу (Шахов, 63), Сапонара, Маєр (Тахцидіс, 63), Дейола, Барак, Лападула.

«Аталанта»: Голліні, Паломіно, Хатебур, Кальдара, Гозенс, де Рон, Пашаліч, Фройлер, Гомес (Маліновський, 69), Ілічіч (Мюріель, 73), Сапата (Тамез, 85).

Попередження: Хатебур, 45+1. Паломіно, 57. Лучоні, 66. Сапонара, 70.

Суддя: Масса.