Ф'юрі розмазав Вайлдера. Тепер британець - найсильніший супертяж планети

Лев Кравців у захваті від виконаної британцем роботи

Тайсон Ф'юрі не став брехати: вийшов у ринг проти Деонтея Вайлдера перемагати достроково і домігся цього. У нього вірило не так багато людей, але він довів і те, що є кращим за американця, і те, що гідний бути чемпіоном, і те, що він - найкращий супертяж планети на поточний момент.

Як вийшло, що фаворит програв?

Спочатку котирування букмекерів були саме на користь Ф'юрі. Він вважався фаворитом з невеликою перевагою, але після посилених ставок у бік вже екс-чемпіона, фаворитом став Вайлдер.

Деонтей до бою виглядав вражаюче. Він трохи набрав м'язової маси, став ще міцнішим, а до реваншу підходив з двома поспіль достроковими перемогами. Домінік Брізіл впав мало не від другого влучання Вайлдера, а Луїс Ортіс виглядав краще, але йому це не допомогло - американець прибив кубинця правим прямим і поїхав додому без єдиної подряпини.

У Ф'юрі ж подряпин вистачало. По-перше, він зустрічався з досить дивною опозицією. Ноунейми з нулем в графі поразок слабко нагадують Вайлдера. По-друге, швед Отто Валлін розсік британцеві брову і, хоча потужно отримував, виглядав не так погано, як очікували, програвши за очками. Крім цього, через травму Ф'юрі більше в рингу не з'являвся: пішов у реслінг і змінив тренера, тому що, як сам пояснив, хоче перемогти Вайлдера достроково.

Багато говорили, що це типове марення від Ф'юрі, який просто багато говорить і у якого мало шансів. На ділі ж ми отримали точне дотримання обіцянок.

Тайсон вийшов у ринг перемагати явно і достроково. Він тиснув на суперника масою, джебом, який через перевагу в довжині рук влучав вкрай часто, а в клінчі нависав всією вагою так завзято, що до третього раунду Вайлдер не міг дихати.


Boxing Scene

Деонтей дуже швидко здав фізично. Тягати на собі таку тушу, яка, до всього іншого, не дає тобі підступитися - важке завдання. Ф'юрі нівелював усі переваги Вайлдера постійним тиском, джебом і сильними влучаннями. До бою американець говорив, що замість кулаків у Тайсона дві великі подушки, але щось пішло не так.

У третьому раунді Вайлдер впав у перший нокдаун. Потім, трохи пізніше - в другий. Але, судячи з пересувань американця, він міг упасти в будь-який момент поєдинку. У Деонтея з вуха йшла кров, він захищався з величезними зусиллями, а все кидки вперед зі спробою влучити закінчувалися промахом і клінчем, що слідував за ним.

Багато експертів сходилися на думці, що рубатися з Вайлдером або йти на нього - безглуздо. Деонтей може в будь-який момент пробити назустріч, і бій завершиться. Але виявилося, якщо проти американця виходить такий же великий, при цьому досить рухливий, технічно оснащений і не дурний боксер, перевага в силі удару легко нівелюється.

За великим рахунком, Ф'юрі робив у рингу все, що хотів. В'язав на ближній, бив короткі через руку на середній і зближався з дальньої з джебом. Це завдання виявилося непосильним для Вайлдера. З таким рівнем складності він ще не стикався.

До середини поєдинку стало зрозуміло: якщо Деонтей протримається до фінального гонгу, це можна буде вважати дивом. Не протримався. Уже в перерві з шостого на сьомий раунди кут явно подумував над тим, щоб зупинити поєдинок. Як тільки Ф'юрі став влучати в черговій атаці в кутку ринга, асистент тренера викинув рушник.

Американець, звичайно, протестував. Спочатку відштовхнув рефері, думаючи, що це він прийняв рішення, потім пішов питати тренера, навіщо той це зробив, але рішення абсолютно вірне. Навіщо чекати, коли удар Тайсона досягне мети і травмувати організм ще сильніше? Зрозуміло, що Вайлдер не здався б, але рішення кута - саме те, що потрібно.

Третьому бою бути?

За деякою інформацією, в контракті на бій прописано пункт, за яким реванш можливий, якщо його буде вимагати сторона, що програла. До поєдинку Вайлдер говорив, що третього поєдинку не буде, але не варто забувати, що бокс - це величезний бізнес, а цей бій продався просто прекрасно.


Boxing Scene

З іншого боку, чи зможе Деонтей показати щось ще? Тайсон у правильному настрої і хороших фізичних кондиціях переможе Вайлдера в дев'яти випадках з десяти. У десятому буде нічия, і вона вже була. Так навіщо тоді вриватися прямо зараз в ще один такий же поєдинок, розраховуючи лише на нестабільну психіку суперника?

Фінансово третій бій також збере велику касу, адже за цими двома цікаво спостерігати, але по-спортивному Ф'юрі відповів на всі питання. Він знищив головного панчера дивізіону в історії і зробив це так, що сумнівів у повторенні не виникає.

Що буде далі?

Вайлдеру потрібно перевести подих. Перша поразка завжди найскладніша. Потрібно заспокоїтися, підготуватися і повернутися з суперником, який буде по силах. Нічому нового він вже не навчиться, але і удар нікуди не подівся. Потрібно просто робити свою роботу і чекати результатів об'єднавчого поєдинку.

У Ф'юрі все цікавіше. Він пообіцяв дати шанс обов'язковому претенденту по лінії WBC Ділліану Вайту, але Едді Хірн вже планує об'єднавчий поєдинок на кінець літа - початок осені. Що з цього реальніше? Звичайно, Вайт.

Безумовно, спочатку Джошуа потрібно захиститися в бою з Пулєвим, але далі вся проблема полягає в тому, що Ділліан чекає більше року і навряд чи WBC скаже йому чекати ще трохи. Це і некрасиво, і адвокати Вайта засудять Раду за таке рішення, якщо тільки ті не придумають лазівку.

Звичайно, хотілося б побачити поєдинок за об'єднання поясів вже цього року, але сценарій бачиться іншим: Ф'юрі зустрінеться з Вайтом, а Джошуа, в разі успішного захисту пояса в бою з Пулєвим, зустрінеться з Усиком. Боксер, який об'єднає пояси, вийде на Тайсона рівно через рік. Чи у Великобританії? Ф'юрі обіцяв більше не виступати на батьківщині. Подивимося, чи дотримає свого слова.

Сергій Циба Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 30 квітня 2024, 10:20 2

Донецька команда 16 разів засмутила суперників у матчах квітня

Коментарі