Welsh Open: в фіналі зіграють Вілсон і Мерфі

У Кардіффі пройшли півфінальні матчі

У столиці Уельсу напередодні відбулися півфінали Welsh Open. Снукерістам залишилося провести останній, вирішальний матч.

З першого ж фрейму зустрічі Кайрен Вілсон - Ронні О'Салліван стало ясно, що поєдинок буде непростим. Третій матч поспіль між цими спортсменами став черговим трилером. Нагадаємо, у фіналі Чемпіонату чемпіонів Ронні поступався 8:9, але здобув перемогу 10:9. А вже в цьому сезоні О'Салліван на шанхайському Мастерсі відігрався з 1:5 і виграв з рахунком 6:5. Але тепер вийшло все з точністю до навпаки. Ронні взяв перший фрейм на останньому чорному, виграв і другий.

А на серію Кайрена в 94 очка відповів своїм сенчурі - 3:1. Після перерви Вілсон почав нарощувати перевагу. Він зумів зрівняти рахунок і не опустив руки, коли О'Салліван опинився за крок від перемоги, повівши в рахунку 5:4. Кайрен виграв дві партії, що залишилися, і вийшов у фінал - 6:5. Відзначимо, що на рахунку Ронні - дві сотенні і півсотенна серії. А Вілсон всі свої фрейми виграв з великими брейками: в його активі сенчурі і 5 півсотенних серій!

Ще більш напруженим було протистояння Яня Бінтао і Шона Мерфі. Їх матч тривав понад 4 години і завершився за північ за місцевим часом! Китаєць повів 2:0, демонструючи багатий арсенал: у нього виходили і дальні удари, і відіграші, і постановка снукеру. Але Шона все це не збентежило - він взяв чотири партії поспіль і повів 4:2. Що вплинуло на нього не кращим чином. Прийшла черга Бінтао проявити волю до перемоги - три фрейми взяв він і зробив рахунок 5:4 на свою користь. Однак в результаті дався взнаки досвід Мерфі: в двох заключних фреймах англієць оформив серії в 61 і 109 очок і відсвяткував перемогу в матчі - 6:5. А Янь в неділю відсвяткує 20-й день народження, тож, незважаючи на поразку, все у нього ще попереду.

У неділю, 16 лютого, будуть зіграні дві сесії фіналу - о 15:00 та о 21:00 за київським часом. Матч пройде в форматі до 9-ти перемог.