Джокович здолав Федерера на шляху до фіналу Australian Open

Швейцарець видав відмінний початок поєдинку, але серб знову був кращим у важливі моменти матчу

У першому півфіналі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу зустрілися другий і третій номери посіву Новак Джокович і Роджер Федерер.

50-а очна зустріч завершилася на користь сербського тенісиста, який був абсолютним фаворитом у букмекерів перед поєдинком.

Australian Open. Півфінал
Новак Джокович (Сербія) - Роджер Федерер (Швейцарія) - 7:6(1), 6:4, 6:3

Варто відзначити, що в першій партії Роджер вів у рахунку 4:1 і мав потрійний прихований сетбол, пізніше він виходив подавати на сет за рахунку 5:3. В інших партіях брейкпоинтів на подачі суперника у нього не було.

Таким чином, Джокович здобув 27-ту перемогу в очних матчах проти Федерера, на харді він лідирує з рахунком 20-18.

Додамо, що Новак в четвертий раз обіграв Роджера в півфіналах Australian Open. Кожен раз, коли серб доходив до цієї стадії турніру, він обов'язково брав титул.

У фіналі Новак Джокович змагатиметься з переможцем матчу Домінік Тім (Австрія) - Олександр Звєрєв (Німеччина).

Володимир Клепач Sport.ua
По темі:

Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!