Сині обіграли бузкових. Луганська Зоря провела двосторонку

Вирішальний гол точним ударом забив Артем Громов в третьому таймі

У луганської «Зорі» набирає обертів втягуючий збір. Зазвичай команда тренується на базі, але сьогоднішнє тренування було вирішено провести на стадіоні «Торпедо».
Була проведена двостороння зустріч, в рамках якої гравці були розбиті на дві команди, при цьому задіяно все поле. Зіграні три тайми по 30 хвилин кожен. Гравцям були видані бузкові і сині манишки.
Команда в бузкових манишках: Шевченко (Василь, 45), Лазіо, Михайличенко, Каменюка, Піддубний, Іванисеня (Мильченко, 50), Луньов, Хомченовський, Юрченко, Циганікс, Кабаєв.
Команда в синіх манишках: Махарадзе (Хмеловський, 45), Білий, Чеберко, Абу Ханна, Тимчик, Чайковський, Кочергін, Лєднєв, Цвек, Аліфіренко (Білоцерківець, 60), Громов.
Перша 30-хвилинка пройшла без забитих голів. А в другому таймі бузкові вийшли вперед, завдяки автоголу Максима Білого. Через чотири хвилини після пропущеного гола паритет був відновлений, завдяки точному удару Богдана Лєднєва.
Той же Богдан Лєднєв ще через чотири хвилини вивів синіх вперед точним ударом зі штрафного - 2:1. На 57-й хвилині бузкові відігралися, завдяки точному удару з пенальті у виконанні Владлена Юрченка.
Точка в грі була поставлена ​​за 6 хвилин до фінального свистка. Артем Громов відзначився точним ударом - 2:3 на користь команди в синіх манишках.
Микола Степанюк Джерело: ФК Зоря Луганськ