Оберхоф-2020. Фуркад виграв спринт, Прима зайняв 15 місце

Тільки один українець потрапив у очкову зону

У п'ятницю, 10 січня, в німецькому Оберхофі в рамках четвертого етапу Кубка світу відбулася чоловіча спринтерська гонка.
Лідер загального заліку Кубка світу Йоханнес Бьо пропускає етап в Оберхофі, і Мартен Фуркад сповна скористався цим. Француз закрив всі 10 мішеней і показав найкращий результат. Ще один представник Франції Емільен Жаклен з одним промахів в пасиві став другим, трійку призерів замкнув Йоханнес Кюн.
Українці виступали без капітана Дмитра Підручного, який отримав невелику відпустку в зв'язку з народженням сина. Єдиним в команді Юрая Санітри, кому вдалося забігти в очки, став Артем Прима. Незважаючи на коло штрафу, 32-річний біатлоніст посів 15 місце.
Решта українців стартували, коли траса була розбита, тому забігти в очки не змогли. Особливо це стосується дебютанта Богдана Цимбала, з трьома промахами він зайняв лише 106 місце. Антон Дудченко перервав серію потраплянь в топ-40. Сергій Семенов першу гонку в сезоні на Кубку світу також не може занести собі в актив - 46 місце. За крок від залікової зони зупинився Артем Тищенко, який став 41-м.
З п'ятірки біатлоністів, що пробігли спринт, буде обраний квартет на завтрашню естафету. Підручний виступить в Оберхофі тільки в мас-старті, компанію йому в заключній гонці складе Артем Прима як один з найкращих на етапі.