Ансі-2019. Йоханнес Бьо зробив золотий дубль, вигравши мас-старт

Українець Дмитро Підручний не потрапив до топ-20

У неділю, 22 грудня, в французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу відбувся чоловічий мас-старт.
У чоловічому мас-старті біатлоністи на першому колі часто не церемоняться один з одним, і гонка в Ансі не стала винятком. Німцю Йоханнесу Кюну в ході боротьби потрібна була заміна лиж, через що вже після першого кілометра дистанції він був останнім і програвав лідерам півтори хвилини. І навіть 20 закритих мішеней не допомогли Кюну піднятися вище 14-го місця на фініші.
Не оминули проблеми стороною і єдиного українця в гонці Дмитра Підручного. Капітан нашої збірної на тому ж першому колі втратив дорогоцінний час, коли при падінні після зіткнення з австрійцем Феліксом Ляйтнером у Дмитра відстебнулося кріплення лижі. Лежачи Підручний стріляв ідеально, а ось на стійках допустив по одному промаху і фінішував 23-м.
Норвежець Йоханнес Бьо оформив золотий дубль, вигравши мас-старт слідом за персьютом на етапі в Ансі. Француз Емільєн Жаклен порадував місцеву публіку, ставши другим. Брат тріумфатора етапу Тар'єй взяв бронзову медаль. Всі троє призерів залишили незакритою по одній мішені.