Юхим КОНОПЛЯ: «Десні реально знову обіграти Динамо»

Обидві команди закривають рік матчем в Чернігові

Матчем «Десна» - «Динамо» обидві команди закривають 2019 рік, а захисник господарів Юхим Конопля вважає, що його команді під силу вдруге в сезоні обіграти киян.

- У неділю «Десна» зіграє з «Динамо». Для Вас, як для вихованця школи «Шахтаря», ця зустріч буде принциповою?
- Так, я все життя у «Шахтарі», тому для мене суперника, більш принципового за «Динамо», знайти неможливо. Хоча зараз я у «Десні», але з дитинства в мені закладено, що динамівці завжди будуть моїми суперниками.

- «Десна» у цьому сезоні вже перемагала «Динамо». Чи реально це буде зробити вдруге, враховуючи те, що в останньому матчі УПЛ кияни програли й, напевно, будуть особливо налаштовуватися на цю зустріч?
- Звичайно, вони злі на нас за попередню поразку. Але це краще для чернігівців, адже ми зможемо цим скористатися. Можливо, кияни будуть приймати не вірні рішення та занадто поспішати через надмотивацію. Тому, думаю, усе реально. Чому ні?

У таблиці УПЛ «Десна» та «Динамо» мають по 33 очки і ділять 3-е місце.

Іван Зінченко Джерело: ФК Десна
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 21 грудня 2025, 19:10 0

Зміни очікують і на клуби УПЛ

Коментарі