WTA підвела підсумки року. Барті - найкраща, Ястремська без нагороди

Українка могла отримати індивідуальний трофей

WTA підвела підсумки року в жіночому тенісі та роздала індивідуальні нагороди.

Найкращою тенісисткою року визнана Ешлі Барті, яка зараз займає 1-е місце в рейтингу. Протягом року австралійка брала участь в 6 фіналах і виграла 4 з них.

Крім того, Барті виграла найбільшу кількість матчів у сезоні - 57.

Тенісисткою, яка показала найбільший прогрес, визнана Софія Кенін. Вона стала однією з шести спортсменок, які виграли в сезоні 3 або більше турнірів.

Найкращим новачком року (WTA Newcomer of the Year) стала Бьянка Андреєску. Саме в цій номінації була представлена ​​єдина українка, проте Андреєску випередила Даяну Ястремську.

Бьянка в сезоні виграла три титули, увірвалася в топ-100, а завершила сезону на 5-му місці рейтингу.

У номінації камбек року (повернулася після травми і/або істотного падіння в рейтингу) виграла Белінда Бенчіч.

Іван Зінченко Джерело: WTA
По темі:

Футбол | 06 травня 2024, 23:14 2

Кожен клуб, який вийшов у головний єврокубковий турнір 2024/25, отримає £15.9 млн