Сергій КРАВЧЕНКО: «Дніпро-1 не заслуговує рахунку 0:4»

Капітан дніпрян – про розгромну поразку від «Колоса»

Півзахисник «Дніпра-1» Сергій Кравченко прокоментував розгромну поразку від «Колоса» (0:4) в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.
«Ключовим стало вилучення і швидкі голи у другому таймі, після чого, можна сказати, що ми не вірили в те, що можна відігратися. Якби рахунок залишався 0:1, а ми про це розмовляли у перерві, то все одно якісь шанси відігратися у нас були б, але два швидких голи все це перевернули.
Що до «Колосу», то вони провели сильніше початок матчу, але потім ми перехопили ініціативу, грали краще, створювали моменти, у того ж Булеци були два хороших шанси зрівняти рахунок, проте - це футбол, і я вважаю, що занадто великий рахунок був у підсумку, як для такої гри. Наша команда не заслуговує на такий рахунок. Якщо враховувати вилучення, то поразка закономірна, але до нього була рівна гра, навіть ми діяли більш гостро», - сказав Кравченко.
Денис Шаховець Джерело: СК Дніпро-1