НХЛ. Підйом Філадельфії і Вінніпега, лідерство Бостона і Вашингтона

Кепіталз і Брюїнз впевнено йдуть на перших позиціях

У загальній таблиці Ліги і на Сході продовжують впевнено лідирувати Бостон і Вашингтон, які набрали по 45 очок. Ведмеді сьогодні обіграли Кароліну 2:0 завдяки двом шайбам в третьому періоді і добули 8 поспіль перемогу, а також провели 12 поспіль поєдинок з набраними очками. Вашингтон же на виїзді впорався з Сан-Хосе 5:2 і знаходиться на серії з 4 перемог. Відзначимо дубль форварда Врани, а також три очки захисника Карлсона.

Найближчий конкурент Вашингтона в Столичному дивізіоні, Нью-Йорк Айлендерс, сьогодні програв Монреалю 2:4. Канадієнс вдалося перемогти вперше за 9 матчів і перервати найдовшу серію без перемог з 2003 року. Правда, в Атлантичному дивізіоні у команди все непогано, а відставання від топ-3 становить 1 пункт.

Не можна не відзначити підйом Філадельфії, яка обіграла Торонто 6:1 і виграла 5 разів поспіль. Льотчики оформили 5 шайб в заключному періоді і вже комфортно розташувалися в топ-3 Столичного дивізіону. У цьому ж дивізіоні відзначимо поразку Нью-Джерсі від Вегаса 3:4. Буквально вчора Дияволи звільнили тренера Джона Хайнса, проте його тимчасовий змінник, Алан Насреддін, виграти в дебюті не зумів. Нью-Джерсі залишається серед аутсайдерів Сходу.

На Заході виділимо поразку Нешвілла 2:3 в овертаймі від Тампи-Бей. Хижаки знаходяться на досить незвичному для себе місці серед аутсайдерів Центрального дивізіону, а Тампа виграла завдяки голу Кучерова в додатковий час. Самі Блискавки поки шості в Атлантичному дивізіоні, але до другої позиції лише 2 очки.

Непоганий ривок вдався Вінніпегу, який здолав Даллас 5:1 і виграв 7 раз в 9 останніх зустрічах. Джетс вже другі в Центральному дивізіоні, проте Сент-Луїс тримається в 7 пунктах попереду.

Бостон - Кароліна 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Воротарі: Галак - Раймер

Кидки: 34 - 24

Монреаль - Нью-Йорк Айлендерс 4:2 (1:0, 1:1, 2:2)

Воротарі: Прайс - Грайсс (Варламов)

Кидки: 40 - 23

Флорида - Міннесота 2: 4 (2: 0, 0: 2, 0: 2)

Воротарі: Драйджер - какони