Сергій ВАКУЛЕНКО: «Зоря грає на рівні Динамо»

Захисник «Карпат» – про поразку від луганчан

Захисник львівських «Карпат» Сергій Вакуленко прокоментував поразку від луганської «Зорі» (0:2) в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.
«Хотіли взяти у Запоріжжі залікові бали, однак не вийшло. «Зоря» - дуже хороша команда. Вважаю, що вони грають на рівні київського «Динамо». Зрозуміло, що донецький «Шахтар» на голову вище від усіх, але якщо порівнювати з киянами, то «Зоря» точно грає не гірше. Результат говорить сам за себе.
У першому таймі по одному стовідсотковому моменті мали ми та суперник. По перерві пропустили гол зі стандарту, дуже прикро, тому що вже у другому матчі поспіль пропускаємо голи за подібних обставин. Наприкінці матчу вже побігли всіма силами вперед, щоб відігратись, адже хотіли зачепитись бодай за нічию», - сказав Вакуленко.