ВІДЕО. Зачепив п'яту точку арбітра. У Німеччині скасували шедевральний гол

Марк Штендера забив вперше з 2015 року, але його чекало велике розчарування

Друга Бундесліга не перестає радувати кумедними, а для кого-то і не дуже, епізодами.
Матч 14-го туру між «Ганновером» і «Дармштадтом» (1:2) запам'ятався абсолютно нестандартним моментом, який здивує навіть досвідчених вболівальників футболу.
На 88-й хвилині матчу 23-річний півзахисник господарів Марк Штендера, який до низки травм ходив в молодих і перспективних, вколотив фантастичний гол, який повинен був принести його команді нічию. Але арбітр звернувся за допомогою до VAR і відмінив взяття воріт. Більш того, Штендеру через кілька хвилин ще й вилучили. Не стримавши емоцій, він збив ногою кутовий прапорець, за що отримав друге попередження.
Причиною скасування гола послужив контакт м'яча з п'ятою точкою арбітра, після чого сфера і відскочила до футболіста «Ганновера». Сіль в тому, що перед попаданням в арбітра останнім м'яча торкнувся гравець «Дармштадта». Саме ця команда і отримала право на вільний удар.
Головним невдахою став Штендера, трансферна вартість якого в 20-річному віці оцінювалася в 8 мільйонів євро. Це міг бути його перший гол з жовтня 2015 року.
Нагадаємо, у другій Бундеслізі VAR працює з початку поточного сезону.