У Ярмоленка 64% ​​точних пасів з Тоттенхемом - найгірший показник в сезоні

Українець видав дуже непереконливу гру проти підопічних Моуріньо

Український легіонер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко напередодні взяв участь у дебютному поєдинку Жозе Моуріньо на посаді головного тренера «Тоттенхема». «Молотобойці» на своєму полі поступилися «шпорам» з рахунком 2:3, а Ярмоленко, вийшовши в стартовому складі, був замінений на початку другого тайму.
Всього за 57 хвилин чистого ігрового часу Ярмоленко виконав лише 22 техніко-тактичні дії, з яких 55% виявилися вдалими.
Андрій віддав 16 передач, точність яких склала 64%. Це найгірший показник для українця в офіційних матчах нинішнього сезону. До цього мінімальною для Ярмоленка цифрою точності передач були 67% в матчі проти «Ньюкасла», який відбувся 2 листопада і також завершився поразкою «Вест Хема» з рахунком 2:3.
Відзначимо також, що невдало показав себе Ярмоленко і в єдиноборствах - з 7 дуелей українець виграв тільки 2. Не відзначився жодним обведенням та жодного разу не пробив по воротам суперника.
Олексій Сливченко Джерело: Wyscout