Трамп виграв Northern Ireland Open

У фіналі Джадд обіграв О'Саллівана

У Белфасті завершився 6-й рейтинговий турнір сезону. Фінал став абсолютним повторенням торішнього: Джадд Трамп з рахунком 9:7 обіграв Ронні О'Саллівана.
Чемпіон почав з двох півсотенних серій, на що Ронні відповів сотенною. В 7-му фреймі Джадд зробив спробу на максимум, але зупинився на позначці в 88 очок. Після короткої перерви суперники продовжили обмінюватися фреймами, демонструючи непогану серійність. У підсумку 5:3 на користь Трампа з 6-ма півсотеннимі брейками і двома сенчурі на двох після першої сесії!
Друга сесія почалася дуже емоційно. Ронні взяв фрейм, але Джадд спершу оформив трудову сотню: через синю кулю, всього лише з двома чорними. А потім ще раз спробував зробити максимум. Забив 15 червоних, проте схибив на 15-му чорному!

Далі все так же тривав обмін партіями, причому О'Салліван також спробував набрати 147 очок за підхід. На жаль, йому теж це не вдалося. Всього ж Джадд в 16-ти фреймах записав на свій рахунок 7 півсотенних і 4 сотенних серії. В активі Ронні - три брейка «+70» і 2 сенчурі. Приголомшливий матч!
9:7 на користь Трампа, який завоював вже третій титул в сезоні і 14-й в кар'єрі! Джадд за перемогу на турнірі заробив 70 тис. фунтів, Ронні обмежився 30-ма.
Наступний рейтинговий турнір - Відкритий чемпіонат Англії - пройде в Йорку з 26 листопада по 8 грудня.