Шушен-2019. Семенов фінішував 35-м у мас-старті

Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад

17 листопада в норвезькому Шушені Міжнародні передсезонні змагання завершилися гонкою з масового старту у чоловіків.
Перемогу в гонці здобув Мартен Фуркад. Француз допустив 2 промахи, але хороші швидкісні кондиції дозволили йому піднятися на 1-у сходинку п'єдесталу пошани.
Другим в гонці став співвітчизник Фуркада - Антонін Гігонна, який заїхав на одне штрафне коло. Бронзовим призером гонки несподівано став норвежець Ендре Стремсхейм. 22-річний спортсмен залишив 2 незакриті мішені, проте був набагато швидшим на лижні за свого головного опонента в гонці - словенця Якова Фака.
Україну в гонці представив Сергій Семенов. Чернігівський спортсмен не впорався зі стрільбою і допустив 5 промахів. Як підсумок: 35-е місце на фініші і майже 4 хвилини відставання.