Віктор ФІШЕР: «Ми повинні були перемагати Динамо»

Форвард «Копенгагена» засмучений, що не вдалося перемогти київську команду

Нападник данського «Копенгагена» Віктор Фішер - про нічию з київським «Динамо» (1:1) у вчорашньому матчі 4-го туру групового турніру Ліги Європи.
«Ми мали не дуже добрий вигляд у першому таймі після того, як відкрили рахунок, але після перерви стали діяти краще. І вже точно віддали всі свої сили. Думаю, що ми зобов'язані були сьогодні перемагати.
Удвічі прикро за цю нічию, враховуючи результат паралельного матчу в нашій групі - якби ми перемогли «Динамо», то значно поліпшили б свої шанси на вихід з групи. З іншого боку, в цьому груповому турнірі ми поки не зазнали жодної поразки. Це хороший результат. Але, повторюся, я засмучений, що сьогодні ми не перемогли.
Втім, нам в будь-якому випадку потрібно рухатися далі. Своїми результатами ми показуємо, що є однією з трьох кращих команд нашої групи. Наше завдання - довести, що є однією з двох найкращих команд», - сказав Фішер.
Максим Гаптар Джерело: Динамо Київ від Шурика