ВІДЕО. Незвичайний пенальті з другої Бундесліги

Головний арбітр покарав запасного гравця за зупинку м'яча в межах поля

В п'ятницю, 25 жовтня, в матчі другої Бундесліги «Хольштайн Кіль» - «Бохум» (2:1) стався вельми цікавий і показовий епізод.
На 38-й хвилині матчу за рахунку 1:0 запасний гравець господарів Міхаель Ебервайн, який розминався за воротами, випадково зупинив м'яч на лицьовій лінії.
Головний суддя Тімо Герах спочатку не звернув на це увагу, але відеоасистенти (у другій Бундеслізі з цього сезону працює VAR) підказали арбітру, що в даному моменті було порушення.
Згідно футбольних правил, за таке порушення призначається штрафний удар з того місця, де був дотик до м'яча. З огляду на те, що Ебервайн скоїв порушення в межах штрафного майданчика своєї команди, суперники отримали право на пробиття пенальті. До м'яча підійшов Сільвер Ганвула і зрівняв рахунок.
На щастя для господарів і для Міхаеля особисто, цей епізод не вплинув на результат зустрічі. У другому таймі нападник «Хольштайн Кіль» Янні-Лука Серра встановив фінальний рахунок в матчі.