Селбі і Аллен зіграють у півфіналі English Open

На турнірі в Кроулі прийшла пора вирішальних матчів

В англійському Кроулі зіграні чвертьфінальні поєдинки.
Девід Гілберт в напруженій боротьбі здолав Ріккі Уолдена. Девід почав з двох перемог, на що його суперник відповів серіями в 91 і 125 очок: 2:2 до перерви. Але після паузи Гілберт довів, що недарма знаходиться в рейтингу вище Уолдена. Він довів матч до перемоги, і вже можна говорити, що з наступного понеділка Девід буде №11 світового рейтингу.
Геть погано почав свій поєдинок Марк Селбі проти Мея Сівеня. Нагадаємо, китайський снукерист проводив перший чвертьфінал серйозного турніру в кар'єрі. Але почав з сенчурі і на цьому не зупинився! Досить сказати, що першу кольорову кулю Селбі зміг забити тільки в 4-й партії, за рахунку 0:3. Однак досвід в матчах такого напруження, зрозуміло, був у англійця, а не у китайця. Марк пішов на перерву за рахунку 1:3. У п'ятому фреймі він забив 3 фрейм-бола, але Мей виходив до столу, ставив складні снукери і примушував Селбі знову і знову продовжувати боротьбу. Марк з гідністю завершив і цю партію, після чого Сівень почав нервувати. Він зумів набрати 16 очок в трьох фреймах, що залишилися - але на тлі серій Селбі в 70 і 132 очка це здається, м'яко кажучи, недостатнім для продовження боротьби за головний приз.

Уокер в кожному з чотирьох стартових фреймів мав шанси переламати хід матчу з Марком Алленом. Але жодного разу не зумів довести справу до пристойної серії. Звичайно, і супернику цього не дозволив, але, тим не менш, поступався 0:4 до перерви. Було багато тактичної боротьби, але більш досвідчений Марк показав 88% успішних відіграшів проти 66% у Лі. Після паузи Уокер зумів нав'язати боротьбу. Втім, вона швидко припинилася: 5:1 на користь Аллена.
Том Форд не залишив шансів Тяню Пенфею - 5:0. Він не оформив черговий максимум, але зробив два півсотенних брейка і як вишеньку на торті - «сенчурі» в 5-й партії. Півфінал для Форда стане четвертим в кар'єрі. Відзначимо, що Форд і Гілберт знайомі з дитинства, провели між собою чимало матчів. Тому в півфіналі у них не буде секретів один від одного.