Олександр КАРАВАЄВ: «Суддя душив нас з перших хвилин»

Гравець збірної України підбив підсумки перемоги над Португалією (2:1)

Футболіст київського «Динамо» і збірної України з футболу Олександр Караваєв розповів про перемогу над Португалією (2:1) в поєдинку відбору на Євро-2020.
«Важко було грати, після того як ми залишилися в меншості. Але ми показали характер, показали, що у нас є сила волі і віддали в цьому матчі все на полі, щоб домогтися результату. Навіть на 85-й хвилині ми були вірні своїй структурі гри, і намагалися не вибивати м'яч куди попало.
Португальці програвали після першого тайму 0:2, тому, звичайно, вони виходили на поле з думками відігратися, їм хотілося зрівняти рахунок. Ми б в такій ситуації теж бігли вперед, щоб нагнітати. Потім гра трохи заспокоїлася, ми теж вибігали в атаку. Якби забили третій гол, гра б закінчилася. Але вийшов момент з безглуздим пенальті. Суддя душив нас в цьому матчі з перших хвилин. Ми впоралися з цим тиском, і рахунок в результаті на нашу користь», - вважає Караваєв.
Михайло Шаповалов Джерело: zbirna.com