Ван Ейтванк виграла турнір в Ташкенті

У матчі за титул бельгійка здолала Сорану Кирстю з Румунії

Бельгійська тенісистка Алісон ван Ейтванк (№61 WTA) стала переможницею турніру WTA міжнародної серії в Ташкенті.
У матчі за титул 25-річна спортсменка обіграла Сорану Кирстю з Румунії (№96 WTA).
Ташкент. Фінал
Алісон ван Ейтванк (Бельгія) - Сорана Кирстя (Румунія) - 6:2, 4:6, 6:4
Відзначимо, що ван Ейтванк виграла всі свої фінали на рівні WTA. Їх було чотири, всі - категорії International. У поточному сезоні бельгійка взяла другий титул, раніше вона святкувала перемогу в фіналі змагань в Будапешті. З нового тижня Алісон підніметься на 44-е місце в світовому рейтингу.
Для Кирсті це також був четвертий фінал, але раніше вона виграла всього одного разу, було це в далекому 2008-му році в тому ж Ташкенті. Завдяки виходу в фінал румунка підніметься на 75-е місце у світовій класифікації.
Нагадаємо, в півфіналі Кирстя зупинила українку Катаріну Завацьку.