China Championship: відомі всі пари півфіналістів

На рейтинговому турнірі в Китаї зіграні матчі 1/4 фіналу

У Гуанчжоу триває рейтинговий снукерний турнір. 27 вересня було зіграно чвертьфінальні поєдинки.
Марк Вільямс досить впевнено обіграв Девіда Гілберта. Він поступився в першій партії, але потім розігрався і взяв наступні п'ять, чотири з них - з півсотеннимі серіями. Відзначимо, що на нинішньому турнірі 3 з 4-х матчів Марк завершив перемогами з рахунком 5:1.
Більш напруженими видався паралельний поєдинок. Джо Перрі після перемоги над Джаддом Трампом, очевидно, не зміг подолати психологічну втому. У зустрічі з Хоссейном Вафаеєм Джо боровся і навіть зумів оформити сотенну серію. Але іранець теж зіграв непогано: 1 «сенчурі» і дві серії «60+» дозволили йому вийти в півфінал. До слова, всього лише третій в професійній кар'єрі Хоссейна.

Шон Мерфі продовжує демонструвати відмінну форму. Фіналіст попереднього рейтингового турніру, International Championship, впевнено переміг Курта Мафліна. Той, нагадаємо, на шляху до чвертьфіналу обіграв і Грема Дотта, і Джона Хіггінса. Норвежець зумів виграти лише два фрейми (правда, з відмінними серіями - у 85 і 90 очок). Однак цього не вистачило: Мерфі також зробив дві серії «70+», а в 7-й партії не дозволив супернику набрати жодного очка - 5:2.
Самим напруженим виявився поєдинок Селбі - Хокінс. Марк захищає свій титул, і з торішньої перемоги тут, в Гуанчжоу, він не виграв жодного рейтингового турніру. Зрозуміло, йому хочеться перервати цю неприємну тенденцію, і друга перемога поспіль на China Championship може істотно допомогти Селбі у всіх сенсах. Марк виграв першу партію, в другій оформив півсотенний брейк, але програв її. Баррі оформив свою півсотенную серію і вийшов вперед, але на 15-хвилинну перерву спортсмени пішли за рівного рахунку - 2:2. Наступні 4 фрейми пройшли за схожим сценарієм - по 2 перемоги і по одній серії. А у вирішальній, 9-й партії Селбі не залишив супернику шансів: серія в 98 очок дозволила йому пробитися в півфінал! Тож поєдинок Мерфі - Селбі обіцяє неабияку інтригу!