Україна втретє в історії уникла поразки, програючи 0:2

Підопічні Андрія Шевченка повторили досягнення команди Юрія Калитвинцева 9-річної давності

У матчі з Нігерією (2:2) збірна України, пропустивши два м'ячі, зуміла все ж уникнути поразки. Раніше подібний «трюк» нашій команді вдавався двічі. 7 жовтня 2000 року в гостьовому поєдинку відбіркового турніру чемпіонату світу з Вірменією підопічні Валерія Лобановського програвали після першого тайму господарям з рахунком 0:2. Однак завдяки двом голам Андрія Шевченка і одного - Андрія Гусина здобули в результаті вольову перемогу - 3:2.

А 10 років потому - 8 жовтня 2010-го - українці під орудою Юрія Калитвинцева в товариській зустрічі з канадцями в Києві також поступалися 0:2 в першій половині гри. Але у другій 45-хвилинці після голів Артема Мілевського і Анатолія Тимощука звели матч до нічиєї - 2:2.