ДЕМЧЕНКО: «Хлопці намагалися грати в той футбол, який ми вимагаємо»

Наставник «Металіста 1925» задоволений перемогою над «Гірником-Спорт» (2:1)

Головний тренер ФК «Металіст 1925» Андрій Демченко прокоментував виїзну перемогу над «Гірником-Спорт» (2:1) в поєдинку 7-го туру Першої ліги України.

«Хочу привітати всіх уболівальників «Металіста 1925», які вірили у нас, з перемогою! По грі: потрапили під команду, яка гарно діє при єдиноборствах, бореться. Перший тайм був дуже важкий, ми виявилися неготовими до такого тиску, рахунок на табло був не на нашу користь. Саме тому у перерві ми підкоригували наші тактичні побудови та підказали гравцям, як справлятися з таким масованим захистом, і у нас з'явилися моменти. Добре, що хлопці знайшли в собі сили, проявили характер та змогли повернутися у гру, діяли у своєму стилі, незважаючи на рахунок. Хлопці намагалися грати у той футбол, який ми вимагаємо, це і принесло результат», - зазначив Демченко.

Михайло Шаповалов Джерело: ФК Металіст 1925