Збірна України U-23 виграла етап Ліги Націй-3х3 і очолила рейтинг

Українська команда займає перше місце в загальному заліку після шести етапів

Молодіжна збірна України з баскетболу 3х3 (U-23) виграла 6-й етап Ліги Націй, який пройшов в Дебрецені.
У півфінальному матчі наші хлопці без проблем розібралися з Чехією (18:8), а в фінальному матчі взяли реванш у Польщі, якій поступилися у фіналі 5-го етапу днем ​​раніше.
Хороша реалізація дальніх кидків і результативна гра Балабана у фарбі дозволили української збірної святкувати перемогу з рахунком 22:15.
Більш того, наша чоловіча команда за підсумками 6 етапів посіла перше місце в загальному заліку Ліги Націй.
Ліга Націй. Чоловіки. півфінал
Україна - Чехія - 18:8
Україна: Балабан - 10, Руслов - 2, Ткаченко - 2, Мусієнко - 1.
Ліга Націй. Чоловіки. фінал
Україна - Польща - 22:15
Україна: Балабан - 9, Ткаченко - 7, Руслов - 5, Мусієнко - 1.
Жіноча збірна України U-23 зупинилися на півфінальній стадії. Наші дівчата, які також грали проти Польщі, поступилися у впертій боротьбі (15:16).
Не врятувала нашу команду і результативна гра Вікторії Кондусь, яка набрала 12 з 15 командних очок.
Ліга Націй. Жінки. півфінал
Україна - Польща 15:16
Україна: Кондусь - 12, Бойко - 2, Сидорак - 1.
Відзначимо, що 30 серпня національна збірна України стартує на чемпіонаті Європи 3х3.
Максим Гаптар Джерело: Федерація баскетболу України
По темі:

Баскетбол | 05 травня 2024, 23:29 0

«Клівленд» у напруженому поєдинку обіграв «Орландо» та вийшов у наступний раунд турніру