Перша ліга. На вершині тріумвірат лідерів

Без поразок йде тільки Оболонь-Бровар

Після матчів, що відбулися в п'ятницю, одноосібним лідером міг стати «Інгулець». Підопічні Сергія Лавриненка в Горішніх Плавнях відкрили рахунок, диктували умови, але на 89-й хвилині захисник гостей Віталій Павлов порушив правила й був покараний пенальті. Вирок чітко виконав універсал «Гірника-Спорту» Євген Лозовий. У підсумку нічия - 1:1, яка дуже засмутила «Інгулець».
А вже в суботу у випадку перемоги очолити турнірну таблицю міг хтось із учасників матчу «Авангард» - «Оболонь-Бровар». Але суперники обмінялися голами, підписавши мирну угоду, що було на користь конкурентам.
Завершував програму 5-го туру поєдинок у Луцьку, де з'ясовували стосунки «Волинь» і «Чорноморець», які не приховують свого бажання підвищитися в класі. Перший тайм виявився результативним, зокрема, уже четвертий м'яч записав до свого активу бомбардир волинян Денис Кожанов. Наприкінці матчу одесити зменшили відставання до мінімуму - 2:3. Слід зазначити, що з 2-ї хвилини гості грали в меншості - із поля було вилучено Сергія Вороніна.