ЮЛЧУ-2019. Кіп'яченкова і Кошман виграли мас-старти

Результати гонок юніорського чемпіонату України з літнього біатлону

7 серпня в Чернігові продовжилися змагання чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок. Спортсмени змагалися в гонках з масовим стартом.
Друге золото чемпіонату завоювала Любов Кіп'яченкова. Причому боротьба у дівчат вийшла дивовижною! На фінішне коло трійка лідерів пішла в інтервалі чотирьох секунд, причому Кіп'яченкова була наздоганяючою! Проте, на останніх кілометрах харків'янка була набагато швидшою за суперниць, і в підсумку на 12 секунд випередила Христину Дмитренко, яка стала другою, і на 22 секунди - бронзового призера Катерину Свинаренко.
У юніорів через відсутність двох переможців попередніх стартів, Олександра Пономаренко і Руслана Бригадира, найсильнішим став Володимир Кошман, який виявився і точнішим, і швидшим за Владислава Романчіча і Романа Боровика.