Жіночий Євробаскет U-20. Україна розгромила Косово

Українки здобули першу перемогу на чемпіонаті Європи в дивізіоні В

Команда Інни Кочубей безжалісно розбила збірну Косово в боротьбі за 9-12 місця на Чемпіонаті Європи, дивізіон В, що відбувається в тому ж таки Косово.

Збірна Косово першою відкрила рахунок у матчі з лінії штрафних, влучивши одну спробу з двох, проте, це був єдиний момент у матчі коли наші суперники були попереду. Після цього українська збірна почала змітати все на своєму шляху, невтомно збільшуючи різницю в рахунку за рахунок вдалих атак, а також хорошої роботи в захисті. Після першої чверті різниця в рахунку була вже розгромною - 29:3.

У другому періоді косовари зуміли набрати дещо більше балів, проте різниця далі невпинно зростала - 55:18.

Надалі в матчі картина не змінилася - українки продовжували невтомно працювати на сотню, а збірна Косово намагалася просто набрати бодай якісь бали у матчі.

В підсумку надвпевнена перемога нашої команди.