Друга ліга. Лідери впевнено набирають очки

Фаворити на підвищення очки не втрачають

У другому турі в групі «А» найбільшу глядацьку аудиторію зібрав матч в Ужгороді, де «містяни» приймали «Полісся». Незважаючи на підтримку тисячі фанів, дебютант другої ліги не зміг відібрати очки в головного претендента на підвищення в класі.
Житомирські футболісти володіли перевагою (особливо в першому таймі) й здобули заслужену звитягу. Серед закарпатців слід відзначити ветерана, екс-гравця збірної України Адріана Пуканича, який знову не пішов з поля без свого голу.
Загалом другий тур пройшов під диктовку гостей, а найнесподіваніший результат було зафіксовано у Вінниці, де за порожніх через дискваліфікацію трибун місцевого стадіону «Нива» була розгромлена «Калушем» - 0:3.
Здобувши переконливу перемогу в Одесі, футболісти «Гірника» очолюють турнірну таблицю в групі «Б».
А в групі «Б» найбільше вболівальників зібрав поєдинок «Альянс» - «Енергія», що проходив на сумському стадіоні «Ювілейний», - 3 300. Після влучного пострілу на дев'ятій хвилині Романа Бочака гості вийшли вперед, але невдовзі Сергій Загінайлов з пенальті вирівняв становище. Надалі суперники по черзі атакували, проте реалізувати гольові моменти їм не поталанило.