Яремчук і Безус відзначилися голами за Гент

Двоє українських легіонерів бельгійського клубу відзначилися в матчі проти «Ейпена»

Українські легіонери «Гента» Роман Яремчук і Роман Безус відзначилися голами за бельгійський клуб в поєдинку другого туру чемпіонату Бельгії проти «Ейпена» (6:1).
На 33-й хвилині Безус замкнув навіс з правого флангу після передачі Лустіга. Через вісім хвилин Яремчук реалізував пенальті, який був призначений за гру рукою у штрафному майданчику захисником «Ейпена». Це були третій і четвертий голи «Гента» в матчі.
Також відзначимо, що співавтором першого голу в поєдинку став ще один українець Ігор Пластун. На другій хвилині він пробивав головою після навісу з кутового, а захисник суперників Менно Кох зрізав м'яч у власні ворота.
ОНОВЛЕНО: На 90-й хвилині Безус оформив дубль.

Футбол | 03 червня 2024, 12:28 8

Український воротар тепер не впевнений, чи варто залишатися у «королівському клубі»