Молодіжна збірна України перемогла юніорську

Зустріч закінчилася з рахунком 111: 64

Чоловіча молодіжна збірна України U-20 перемогла співвітчизників з юніорської команди в поєдинку Міжнародного турніру в столичному СК Меридіан - 111:64.
Як і належить старшим за віком та більш досвідченим, гравці молодіжної збірної вже з перших секунд захопили ігрову перевагу. Юніори розмочили рахунок дальнім влучанням, коли вже поступалися в вісім очок. Втім старші суперники впевнено контролювали перебіг подій та виграли стартову чверть в 11 очок.
Гравці молодіжки і надалі переважали юніорів за влучністю і загалом більше атакували. То ж закономірно, що на велику перерву різниця в рахунку ще збільшилася.
Надалі перебіг подій не змінився. Старші гравці практично у всіх компонентах гри переважали молодших. То ж підсумкова перевага молодіжки в 47 очок стала логічним завершенням зустрічі.
Найрезультативнішим у переможців та у матчі став Андрій Грицак - 20 очок. Дмитро Головчук набрав 19.
У заключний день змагань, 22 червня, молодіжна збірна зіграє з грузинськими однолітками (16:15), а наша юніорська команда зустрінеться зі словацькою молодіжкою (14:00).