Рамос побив рекорд Касільяса за перемогами в збірній Іспанії

Перемога над командою Фарерських островів стала для Рамоса 122-й у складі «червоної фурії»

Капітан збірної Іспанії Серхіо Рамос став новим рекордсменом національної команди за кількістю перемог.
Перемога над національною командою Фарерських островів (4:1) у відбірковому матчі чемпіонату Європи 2020 року стала для Рамоса 122-ю у складі «червоної фурії». За кількістю виграних матчів в майці збірної Рамос обійшов Ікера Касільяса, якому належав попередній рекорд за цим показником.
У зустрічі з Фарерськими островами Рамос провів на полі 45 хвилин. На другий тайм замість 33-річного захисника вийшов Дієго Льоренте. Рамос забив перший гол у матчі. На шостій хвилині гравець «Реала» ударом головою замкнув навіс у виконанні Іско.