ВІДЕО. Скандал в Африці. Фінал Ліги чемпіонів буде переграний

Друга фінальна зустріч завершилася на 25 хвилин раніше через скандал

Фінальний матч африканської Ліги чемпіонів між туніським «Есперанса» і марокканським «Відадом» буде переграний за межами Тунісу. Таке рішення прийнято на засіданні Африканської конфедерації футболу (CAF).
Перший матч 24 травня завершився внічию (1:1). У другому перерваному матчі 31 травня «Есперанс» переміг з рахунком 1:0. Друга фінальна зустріч завершилася на 25 хвилин раніше через гучний скандал. Після скасованого голу гостей поле заволокло димом від піротехніки, а тренери і запасні марокканської команди вибігли на поле, так як суддя відмовився скористатися допомогою VAR.

Матч перервали, після чого «Есперанс» оголосили переможцем. Сьогодні це рішення було скасовано. Туніський клуб повинен повернути медалі і трофей, а друга гра буде переграна на нейтральному полі.
Микола Степанюк Джерело
По темі:

Футбол | 03 червня 2024, 12:28 8

Український воротар тепер не впевнений, чи варто залишатися у «королівському клубі»