Кубок Словаччини. Збірна України U-18 перемогла Чехію в першому матчі

Підопічні Олега Кузнєцова стартували на турнірі з перемоги

Збірна України U-18 з перемоги над Чехією з рахунком 2:0 розпочала турнір під назвою Кубок Словаччини.
Підопічні Олега Кузнєцова відзначилися двічі. Форвард «Карпат» Максим Гірний відкрив рахунок на 19-й хвилині, а в дебюті другої половини гри гол з пенальті забив захисник Артем Данилюк, ще один представник львівської команди. Матч проходив в форматі двох таймів по 40 хвилин.
Кубок Словаччини проходить з 20 по 25 травня. Україна ще проведе матчі проти Іспанії (21 травня), Хорватії (23 травня) і стикову гру (25 травня). В іншому квартеті змагаються збірні Словаччини, Англії, Мексики і Росії.
Кубок Словаччини U-18
1-й тур. Зволле (Словаччина)
Україна U-18 - Чехія U-18 - 2:0
Голи: Гірний (19), Данилюк (48, з пенальті).
Україна U-18: Горох, Махонін, Данилюк, В. Мудрик, Калинчук, Гудзинський, Литвиненко (Посевкін, 51), Буханевич, Сичевський (Хижняк, 51), Лісовик (Мельнійчук, 51), Гірний (Сорока, 73).
Збірна України U-18 готується до кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи-2020 U-19, які пройдуть в листопаді. Суперниками збірної України в боротьбі за путівки в еліт-раунд змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.