ЧЕРВЕНКОВ: «Останнім часом нас переслідувало фатальне невезіння»

Головний тренер «Чорноморця» поділився враженням від матчу з «Десною»

Головний тренер «Чорноморця» Ангел Червенков прокоментував перемогу своєї команди в матчі з «Десною» (4:2).

«Сьогодні вийшла дуже цікава гра. Почали ми не зовсім вдало. Після двох «стандартів» отримали два голи в свої ворота. Наші захисники не спрацювали як слід. Зазначу, що «Чорноморець» грав проти дуже серйозної і зіграної команди. Перший тайм ми поступилися і по грі, і по результату. У перерві внесли корективи. У другому таймі на полі з'явилися футболісти, які посилили нашу команду. Вдалося переломити хід поєдинку. Хлопці продемонстрували волю, характер, і Фортуна повернулася до нас обличчям. Останнім часом нас переслідувало якесь фатальне невезіння. «Чорноморець» - команда молода, недосвідчена, але сьогодні ці хлопці продемонстрували, що цілком здатні успішно грати».