Олександр БАБИЧ: «Нарешті-то ми виграли в Зорі»

Головний тренер «Маріуполя» залишився задоволений грою своєї командою

Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич розповів про матч проти луганської «Зорі» (1: 0).
«Нарешті ми виграли у «Зорі». Потрібно віддати належне супернику - луганчани грають в футбол і дають в нього грати. Вважаю, що ми заслужили сьогоднішню перемогу. Моменти були як у одних, так і біля інших воріт. Можливо, було б глядачам цікавіше, якби рахунок був 3:2 на нашу користь або 3:3, але, на мою думку, наша команда заслужено перемогла сьогодні.
У другому таймі у нас були хороші контратаки. Треба було їх реалізовувати. Але я хлопців подякував. Було видно, що вони самі в себе вірять.
Намагалися налаштовувати футболістів на гру в комбінаційний футбол, контролювати м'яч. У першому таймі практично всі у нас виходило. Забили красивий гол. У другій половині гри трохи не вистачило спокою в реалізації моментів.
Коли «Зоря» почала грати довгими передачами, небезпеки біля наших воріт було досить. Але здорово відіграв Гальчук і вся команда », - сказав Бабич.
Володимир Клепач Джерело: ФК Зоря Луганськ