Аталанта повторила досягнення Ювентусу 87-річної давнини

Бергамці забили чотири голи в перші 15 хвилин матчу

«Аталанта» розгромила «Болонью» з рахунком 4:1 у домашньому матчі 30-го туру чемпіонату Італії.

Клуб з Бергамо забив всі чотири голи в перші 15 хвилин зустрічі. Як повідомляє Football Italia, «Аталанта» стала першою командою Серії А за останні 87 років, яка продемонструвала таку результативність.

Останній раз чотири м'ячі в перші 15 хвилин гри забив «Ювентус» 6 березня 1932 року, коли приймав «Рому». Матч завершився перемогою туринського клубу з рахунком 7:1.

Два голи «Аталанти» в грі з «Болоньєю» забив півзахисник Йосип Ілічич, який відзначився на 3-й і 5-й хвилинах. 31-річний футболіст оформив найшвидший дубль в чемпіонаті Італії з грудня 2001 року, коли нападник «Парми» Марко ді Вайо відправив м'ячі в ворота «Удінезе» на 1-й і 4-й хвилинах. Та зустріч завершилася домашньою перемогою «Удінезе» з рахунком 3:2.

Олександр Тішура Джерело: Чемпіонат