Костевич та Омельчук – чемпіони Європи зі стрільби

На континентальній першості зі стрільби у України – дві золота і одне срібло

У хорватському Осієку завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби. Українські спортсмени завоювали три медалі континентальної першості - дві золоті та одну срібну.
Чемпіонами Європи в змішаних парах стали Олена Костевич і Олег Омельчук. У фінальному раунді на 10-метровій дистанції українці набрали 486 очок, всього на 0,9 бала випередивши суперників з Росії.
Раніше вже повідомлялося, що золоту нагороду завоював Павло Коростильов. У фіналі дисципліни ПП-3, в якій спортсмени проводять по 60 пострілів з 10-метрової дистанції, українець набрав 241,3 очка.
Жіноча команда у складі Олени Костевич і Анни Левківській стала срібним призером у стрільбі з травматичного пістолета. У вирішальному спарингу українки поступилися німкеням з рахунком 8:16.
Микола Степанюк Sport.ua
По темі:

Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву