Дніпро-1 обіграв Металіст у матчі з вилученням і пенальті

Битва лідерів Першої ліги вдалася на славу

У першому ж турі після відновлення чемпіонату Першої ліги між собою грали лідери - «Металіст-1925» приймав «Дніпро-1».

Все для харків'ян починалося добре, і команда швидко вийшла вперед силами Жданова, який забив після розіграшу кутового. Втім, гості оперативно відігралися завдяки голу Куліша з пенальті.

Вже на 30-й хвилині «Металіст» залишився в меншості, коли червону картку за грубу гру отримав Дмитро Гранкін.

Свою чисельну перевагу «Дніпро-1» реалізував на старті другого тайму, коли забив Орест Кузик.

Господарі могли відігратися в кінцівці, проте Жданов відправив м'яч у штангу. У підсумку 2:1 за гостями.

Перемога команди Дмитра Михайленка, яка набрала 46 очок і зміцнила лідерство. Перевага над «Металістом» становить 8 очок.

Металіст-1925 - Дніпро-1 1:2
Голи: Жданов, 10 - Куліш, 28 (з пен), Кузик, 49

Металіст-1925: Канівцев, Жук, Поспєлов, Жданов, Мельничук, Гранкін, Калюжний, Романов (Стороженко, 57), Ямпіль, Синиця (Фабіньо, 70), Давидов (Єрмоленко, 46)

Дніпро-1: Юрчук, Шаповал, Логінов, Лопирьонок, Романюк, Сніжко, Когут, Загальский, Назаренко, Куліш, Кузик (Чичиков, 88)