Україна U-19 не втримала перемогу над Сербією

Українці вели в рахунку 2: 0, але не втримали перемогу

Юнацька збірна України зіграла внічию з однолітками з Сербії перший поєдинок відбору до чемпіонату Європи.
У першому таймі підопічні Сергія Нагорняка забили два м'ячі і один пропустили, після перерви суперники відігралися. Відзначимо, що серби забили другий м'яч в меншості з пенальті.
Україна-U-19 - Сербія-U-19 - 2:2
Голи: 1: 0 - 23 Цітаішвілі, 2: 0 - 36 Сікан, 2: 1 - 45 Влахович, 2: 2 - 77 Влахович пенальті
Україна: Трубін, Агапов, Муравський, Снурніцин, Слива, Білошевський, Криськів (Желізко, 90+2), Кащук (Мудрик, 59), Цітаішвілі, Сікан (Супряга, 72), Бондаренко (Надольський, 59).
Сербія: Гордич, Шехович, Єлічич, Павлович, Гаврич (Белич, 46), Каменович, Звеканович, Нешкович (Яковлевич, 88), Ступаревич (Тедич, 76), Влахович, Босич (Видосавлевич, 72).
Попереджені: Білошевський (10), Муравський (26), Слива (89) - Звеканович (12), Белич (59), Тедич (84).
Вилучений: Белич (74, друге попередження).
Крім сербів суперниками команди Сергія Нагорняка будуть збірні Італії та Бельгії. Команди зіграють по одному матчу між собою, а до фінальної частини вийде тільки переможець квартету.