1364
0

Київ-Баскет переміг на виїзді лідера Суперліги

Усе вирішила остання чверть матчу

Київ-Баскет переміг на виїзді Хімік у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 79:72.

З початком боротьби її темп взялися задавати гості. Кияни одразу повели в рахунку, намагаючись атакувати за кожної слушної нагоди. Господарі втім не дозволяли гостям відриватися на велику відстань. А перший влучний для них триочковий Марченка вперше вивів Хімік вперед. За наступні три хвилини до кінця чверті господарі перевагу не віддали. Хоча заключний триочковий Кріка скоротив різницю до одного балу.

Друга чверть також проходила за рівної боротьби. Загальна різниця не перевищувала чотирьох очок. І знову заключним було влучання Кріка. Цього разу його два очки зафіксували рівновагу після першої половини.

Загалом за перші дві чверті гості частіше атакували кільце суперника – 35 проти 26 спроб. Реалізували при цьому на два кидки більше – 15 проти 13-ти.

По перерві хід боротьби не змінився. Лише на два очка збільшилася загальна різниця по ходу чверті. Кияни виходили вперед на 6 очок. Однак до кінця 10-хвилинки южненці повністю відіграли відставання.

З початком заключної чверті господарі впевнено позначили налаштованість на перемогу, зробивши ривок 6:0. Здавалося, у Хіміка достатньо сил, аби додати в швидкості наприкінці поєдинку. Та зломити киян не вдалося. Триочковий Кріка та влучні штафні Сандула до мінімуму скоротили різницю. Наступна ж влучна атака Крутоуса змусила южненців брати тайм-аут. Та це не допомогло стримати гостей. Після ще одного влучного триочкового Кріка кияни вийшли вперед на 5 очок, а южненці знову взяли паузу. Однак це знову не спрацювало. Гості впевнено відіграли заключні хвилини, здобувши другу поспіль виїзну перемогу