9238
3
ФК Минай

Дебют Кобіна

Минулого тижня склад «Минаю» поповнив черговий зірковий новачок. Гравцем дебютанта Другої ліги став екс-гравець «Шахтаря» Василь Кобін. Відзначимо, що дебют багаторазового чемпіона України видався вдалим. «Минай» завдав першої поразки «Черкакащині-Академії», перемігши з рахунком 3:1. Кобін прийняв активну участь у третьому забитому м’ячі, віддавши результативну передачу на Максима Смокоровського.

Лідерство «Калуша» і безвиграшний «Верес»

У Калуші місцевий клуб приймав рівненський «Верес». «Калуш» здобув мінімальну перемогу завдяки автоголу від Александра Логінова і повернувся на перше місце у турнірній таблиці групи А. Натомість, «Верес» займає останню сходинку і залишається єдиною командою у Другій лізі, яка ще не знала смаку перемоги.

«Кремінь» і «Таврія» непереможні

«Кремінь» після перемоги над аутсайдером «Нікополем» з рахунком 1:0 повернув собі лідерство в турнірній таблиці групи Б. Підопічні Ігоря Столовицького ще не програвала цього сезону, також без поразок йде «Таврія Сімферополь», яка займає четверте місце.

Бійка фанатів в Горностаївці

В черговий скандал потрапили вболівальники «Металурга». Підопічні Олега Тарана у компенсовані хвилини програли «Миру», а фанати «Металурга» невдоволені таким фактом влаштували бійку зі стюардами і поліцією. Конфлікт тривав майже десять хвилин, але серйозних пошкоджень ніхто не отримав, хоча, навряд чи дисциплінарні органи залишать поза увагою цей факт. Відзначимо, що вболівальники запорозької  команди у третьому турі влаштували заворушення на трибунах стадіону у Кривому Розі з поліцією.

Підписуйтеся на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Нестримний Бойко

Нападник «Миру» Олексій Бойко у компенсований час приніс своїй команді перемогу над «Металургом», забивши шостий м’яч у поточному турнірі. Це найкращий результат серед усіх бомбардирів Другої ліги.