Челсі для українських дітей

В Україні пройшов Всеукраїнський дитячий футбольний турнір Football for kids.

Челсі для українських дітей
Унікальність турніру
 
В Україні завершився  всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Football for kids». Його унікальність полягає в тому, що в змаганнях взяли участь особливі категорії дітей: діти, які порушували закон, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, інтернатів, діти з сімей переселенців і діти, батьки яких загинули в зоні АТО.
 
Організаторами змагань виступили Управління ювенальної превенції Національної Поліції України, Міністерство освіти і науки України, громадська організація «Фонд братів Павліченко», громадська організація «Мироносці», футбольно-спортивне товариство «Динамо» України, Асоціація футзалу України.
 
Формат змагань
 
Змагання проводилися в три етапи по всім областям України. На першому етапі відбиралися команди-переможці регіонів. На другому етапі проводилися міжрегіональні групові турніри з поділом на п'ять зон: схід, захід, південь, північ і центр. І в третьому етапі, в фінальной частині брали участь команди-переможці і призери зональних змагань з десяти регіонів України. Юні футболісти з Полтавської, Київської, Харківської, Луганської, Запорізької, Житомирської, Миколаївської, Чернівецької, Івано-Франківської та Рівненської областей боролися за перемогу в змаганнях. В конкурентній боротьбі діти продемонстрували розуміння командної гри і особисті якості гравця: фізичні дані, стійкий характер і завзятість.
 
Результати турніру
 
Згідно з результатами змагань, призові місця розділили команди:
I місце - збірна команда Полтавської області;
II місце - збірна команда Запорізької області;
III місце - збірна команда Луганської області.
Номінацію «Найкращий гравець» отримали Возний Святослав (Полтавська обл.), Лисицький Вадим (Луганська обл.), Хализев Микита (Запорізька обл.).
 
Номінація «Найкращий  тренер турніру» вручена Кравченко Юрію Олександровичу (Запорізька обл.).
А номінація «Приз глядацьких симпатій» дісталася наймолодшому футболісту Ходирєву Тимофію (Полтавська обл.) Учаснику футбольних курсів від Real Madrid Foundation, які проходили в минулому році і завдяки підтримці ГО «Фонд братів Павліченко», п'ять дітей і п'ять тренерів з різних інтернатів змогли взяти участь в тренуваннях, які проходили за методикою Академії «Реала».
 
Вдячність організаторів
 
Своїми враженнями турніру поділився один з організаторів чемпіонату Президент громадської організації «Фонд братів Павліченко» Павличенко Олег Васильович: «Від щирого серця хотів би подякувати всім учасникам турніру. Всіх, хто вклав частинку своєї душі в цей проект, незважаючи на всі труlнощі. Упевнений, що той блиск в очах, радість і сплеск позитивних емоцій, які отримали діти, стануть гідною нагородою за їхню працю.
 
Особливі слова подяки хочу висловити керівникам футбольного клубу «Челсі», за надану допомогу і прекрасні подарунки, які стали справжнім святом для дітей в цьому турнірі. Це ще раз доводить, що для щирих і добрих сердець чужих дітей дійсно не буває.” Слова схвалення і підтримки прозвучали і від начальника управління ювенальної превенції полковника поліції Зуб Лариси Віталіївни: “Злагодженою і плідною роботою ми зуміли досягти поставлених цілей:  вдалося мотивувати дітей до здорового способу життя, провести глибинну профілактику щодо недопущення правопорушень, закріпили доброзичливі відносини з дітьми і подарували їм посмішки і незабутні враження, адже діти, "загартовані долею і вулицею" , вимагають особливої  уваги.”
Позитивні емоції
Гра проходила дуже дружно і хлопці з команд-суперниць підтримували один одного, разом прагнучи до перемоги. Але емоційне напруження гравців все ж передавалося на трибуни уболівальникам: всі разом переживали радість перемоги і гіркоту поразки. Заряд позитивних емоцій отримали всі, хто був присутній на стадіоні.
 
Значення проекту
 
Необхідність організації спортивних заходів для дітей зазначив генерал-полковник міліції і Голова громадської організації «Мироносці» Євдокимов Володимир Миколайович: “Важливість подібних проектів в наш час складно переоцінити. Коли країна знаходиться на роздоріжжі, коли ще чутні постріли, коли майбутнє закрито чорними хмарами, ці проекти дають шанс новим поколінням повернутися до нормального, мирного життя. Особливо це актуально для тих категорій дітей, які брали участь в цьому турнірі: дітей, які перебувають у конфлікті з законом, дітей багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переселенців і дітей, батьки яких загинули в зоні АТО. Хто, як не вони, знають ціну життя? Щиро хочу побажати всім миру! Миру в душі, миру в родині, миру в країні!»
 
Приємні подарунки
 
Команди-переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами. Кожен учасник змагань отримав пам'ятні подарунки, сувеніри та солодощі.
 
Особливо порадували хлопців фірмові подарунки від ФК «Челсі». Футбольний клуб передав дітям не просто толстовки, шарфи, кепки, ігрові щитки, воротарські рукавички, іграшки, він передав дітям частинку своєї енергій, енергій «Челсі».
 
Побажання учасникам
 
Бажаємо дітям, які взяли участь в змаганнях, вірити в те, що будь-які цілі здійсненні. Нехай не відразу, але за допомогою боротьби, завзятості, віри в себе можна досягти небувалих висот!
Сподіваємося, що подібні турніри всеукраїнського рівня проводитимуться щорічно, охоплюючи не тільки змагання з футзалу, а й інші види спорту. І якомога більша кількість підростаючого покоління  долучатиметься до здорового способу життя, вибираючи гармонійний і всебічний розвиток особистості.
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности