| Обновлено 23 апреля 2018, 21:45
1007
0

Хімік переміг Миколаїв у першому матчі бронзової серії Суперліги

Зробивши ривок в третій чверті господарі паркету забезпечили собі комфортну різницю та не програли

1007
0
ФБУ
Гравці з Миколаєва виграли стартове вкидання та одразу помчали в атаку. Обидві команди на стартових хвилинах намагалися швидко рухати м’яч та тим самим демонструвати швидкий баскетбол, проте як в одних так і в інших мав місце стартовий мандраж.  Відкрито рахунок у грі було на екваторі другої хвилини – відзначився Вячеслав Петров. В миколаївців у стартовому відтинку був надзвичайно активним Олександр Кушніров, який набрав перші 4 бали для свого клубу. Після цього господарі паркету декілька разів намагалися відірватися у рахунку, але в корабелів завжди відповідав Давидюк, який своїми влучаннями двічі зрівнював рахунок лише в першій чверті. На перерву ж команди пішли за мінімальної переваги «Хіміка»- 17:16.

На старті другої десятихвилинки «Хімік» вчергове помчав вперед та відірвався в рахунку, проте знову гравці Миколаєва зуміли зрівняти цифри на табло в ФСК «Олімп». В другій чверті команди зробили більший акцент на дії у нападі, в результаті чого дещо збільшилася результативність в обох колективів, але так само збільшилося і число втрат.

«Хімік» намагався за собою вести молодий Ілля Сидоров, який раз по раз атакував кільце суперника, щоправда часто ці кидки цілі не досягали. В другій половині чверті южненці таки знову зуміли відірватися від суперника, але іншої думки був лідер «Миколаєва» – форвард Носков, який влучив ефектний дальній баззер за 3 секунди до завершення періоду та встановив підсумковий рахунок 36:34.

Третя чверть виявилася вирішальною у матчі. Команда Валерія Степановського зуміла вдало діяти під своїм кільцем та здобула важливі очки у нападі – як результат – на останню перерву команди пішли за +13 для южненців.

В четвертій десятихвилинці Володимир Полях намагався змінити малюнок гри, проте наблизитися на небезпечну відстань команді гостей так і не вдалося.
Тож після першого матчу «бронзової серії» лідерство захопив «Хімік».
Наступна гра між командами відбудеться вже за день - 25 квітня.

БК «Хімік» – МБК «Миколаїв» – 71:60 (17:16, 19:18, 16:5, 19:21)

Рахунок серїі: 1:0

БК «Хімік»: Петров - 20оч, 9пб; Павлов - 10оч, 10пб.

МБК «Миколаїв»: Носков - 15оч, 5пб; Кушніров - 11оч, 7пб.