U-17. Гандболістки ЛУФК достроково здобули титул чемпіонок України

«Срібло» вибороли гандболістки Херсонської області, «бронзу» – гандболістки Київської області

1560
0
handball.net.ua

27-29 березня 2018 року в Ужгороді відбувся фінальний тур чемпіонату України з гандболу серед дівчат віком до 17 років (2001-2002 р.н.).

У перший же день змагань, 27 березня, дострокове чемпіонство оформили гандболістки Львівського училища фізичної культури (ЛУФК).  Підопічні Віталія Надича, здобувши перемогу над командою Дніпропетровської області з рахунком 44:28, стали недосяжними для суперниць у турнірній таблиці.

Зазначимо, що працювали гандболістки ЛУФК й у наступні дні – розслабитися ніхто собі не дозволив. Як наслідок, ще дві перемоги: у матчі з Броварами – 34:23 та Херсонською областю – 35:20.

Чемпіонками України стали: Марія Луїза-Воронова, Діана Дмитришин, Ірина Прокоп’як, Ангеліна Овчаренко, Яна Борисевич, Марія Поляк, Христина Майкут, Вікторія Петрушко, Валентина Фроляк, Олександра Коцюба, Олеся Дяченко,  Катерина Козак та Ольга Братковська. Тренер команди – Віталій Надич.

Крім того, воротарку Марію-Луїзу Воронову було визнано кращим гравцем чемпіонату.

Срібними призерками чемпіонату України стали гандболістки Херсонської області.

Бронзовими призерами чемпіонату України стали гандболістки Київської області (БВУФК).

Гандболістки БВУФК відвоювали «бронзу», бо до фінального туру на третьому місці йшла інша команда – Закарпатської області. Закарпатки мали у своєму активі 9 очок, а БУФК – 7 оч.  Проте у фіналі команда Закарпатської області доплюсувала собі тільки два очки (перемогли  лише Дніпропетровську обл., а  поступилася херсонкам 36:38 та БВУФК 31:32). А БВУФК назбирали чотири очки (здолали Закарпатську обл. та команду Києва).  Таким чином, гандболістки БВУФК набрали однакову кількість очок з Закарпатською областю, однак завдяки перемозі в очному протистоянні, скинули опоненток з третьої сходинки турнірної таблиці.