| Обновлено 29 марта 2018, 21:41
1553
0

Черкаські Мавпи рекордно перемогли Авантаж-Політехнік в 1/4 фіналу

Черкаська команда впевнено перемогла харків'ян у першому поєдинку чвертьфіналу Суперліги

1553
0
ФБУ
Хід матчу

Передбачалося, що в плей-оф команди докладатимуть максимум зусиль, то ж сюрпризів можна очікувати і від аутсайдерів регулярного чемпіонату.

Початок матчу в Черкасах підтвердив такі очікування. Харків’яни, які лише в останньому матчі «регулярки» уникнули останнього місця, на рівні боролися з другою командою, що набрала впевнений поступ.

Гості дуже впевнено почали. Атака Рочняка та триочкові від Барнса й того ж Рочняка вивели харків’ян вперед на 8 очок. Господарі наздогнали суперника лише в середині першої чверті. Найбільш наполегливим у цьому був Девіс. Обидва суперники зробили ставку на атаку, то ж результативність у грі була досить висока. У кінці чверті активнішими були господарі, які й забезпечили собі 6 очок переваги.

На початку другої чверті харків’яни додали в швидкості. Поступово вони відіграли різницю, а Козлов триочковим вивів їх вперед. Втім підтримувати агресивний темп до кінця чверті гостям забракло сил. «Мавпи» знову перехопили ініціативу. Заключні данк та прорив Девіса зафіксували 11-очкову перевагу господарів на велику перерву.

Третя чверть розділила суперників згідно статусу. Господарі впевнено пішли вперед. Натомість у харків’ян уже не виявилося достатньо сил, аби чинити гідний опір. Хоча більшу половину ігрового часу гості трималися. Переломною стала серія з чотирьох поспіль триочкових Кольченка. Перевага господарів перетнула позначку в два десятки.

Заключна чверть почалася за різниці в 24 очки на користь Мавп. Гості втратили сподівання на порятунок, то ж господарі без зайвого психологічного тиску довели зустріч до переконливої перемоги в 39 очок.

Плей-оф. 1/4 фіналу. Перший матч

«Черкаські Мавпи» – «Авантаж-Політехнік» (Харків) – 128:89 (31:25, 27:22, 32:19, 38:23)

«Черкаські Мавпи»: Кольченко 40+2пд,4пр, Липовцев 5+2пд,4пр, Ткаченко 14+2пд,2пр, Бояркін 3+3пд,7пр, Девіс 21+9пд,1пр; Конате 12+7пд,1пр, Кобець 15+2пд,5пр, Руслов 4+2пд,1пр, Нагорний 1пр, Скапінцев 5+1пд, Беллфілд 9+3пд,6пр.
«Авантаж-Політехнік»: Рочняк 16+10пд,3пр, Савченко 3, Барнс 18+5пд,3пр, Вуйович 14+3пд,1пр, Йованович 16+4пд,6пр; Козлов 11+5пд,4пр, Рудаков 1пр, Кузнецов 2пд,1пр, Чугунов 5+2пд, Колотілов 6+1пд.

Герой матчу

Кольченко встановив рекорд результативності гравця в поєдинку Суперліги Парі-Матч – 40 очок. Також він реалізував 6 триочкових з 7-ми.